Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


Заступників директорів

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА

проведення районного семінару-практикуму

заступників директорів з навчально-виховної роботи

 та педагогів-організаторів

«Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у вихованні засобами активних форм роботи . Організація роботи зі здібними та обдарованими дітьми в позаурочний час»

Методичні рекомендації

учасників семінару  заступників директорів з навчально-виховної

 роботи, педагогів-організаторів  та класних керівників  ЗЗСО району

«Формування ціннісних  орієнтирів  і громадянської самосвідомості у вихованні засобами активних форм роботи. Організація роботи зі здібними та обдарованими дітьми»

План інструктивно- методичної наради заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцького району та Петрівсько-Роменського ОТГ. 09.01.2020.

РЕКОМЕНДАЦІЇ учасникам наради 09.01.2020

 

 

  План проведення інструктивно-методичної наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів «Про особливості організації виховної роботи у закладах освіти в 2019-2020 навчальному році»

  Презентація: "Деякі особливості виховної роботи у закладі освіти"

 

 

 

ПРОГРАМА проведення районного семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів «Удосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи. Розвиток творчих здібностей учнів через впровадження інтерактивних форм і методів навчання і виховання» (Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів,30.11.2017)

Рекомендації учасникам семінару.

 

 П Л А Н  проведення   районного семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи «Використання здоров’язбережувальних технологій на уроках та в позаурочній діяльності школи» та рекомендації Дата проведення: 27 жовтня 2016 року Місце проведення: Великобудищанська СШ І-ІІІ ст.

 

 

10 лютого 2016 року відбувся районний семінар директорів з навчально-виховної роботи з теми:"Особливості організації роботи над науково-методичною проблемою у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки." Мета: вивчення досвіду роботи колективу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки з організації роботи над науково-методичною проблемою навчального закладу, підвищення професійної компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи, пов'язані з організацією роботи над проблемою навчального закладу та роботи з узагальнення та публікації матеріалів з проблеми; обговорення досягнень та невирішених проблем за підсумками роботи над проблемою району.

 

 

 

 

Про проведення  моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій

 

 

11 лютого 2016 року на базі Сватківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар заступників директорів з виховної діяльності "Організація методичної роботи з класними керівниками як засіб формування професійної мобільності". Учасники семінару ознайомилися з системою методичної роботи в закладі, переглянули загальношкільний проект "Від діда-прадіда до сьогодення ми - українці", відвідали шкільний музей, взяли участь у методичному КВК.

1. План роботи семінару.

2. Методичні рекомендації.

3. Гра- конкурс веселих і кмітливих: "Методичний КВК"

4.Фото:

 

 

 

 

 

 

0000

30.12.2015 у Гадяцькій гімназії ім. Олени Пчілки відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Гадяцького району. На нараді розглянуто такі питання:
1. Про історико-краєзнавчий проект «Історія освіти і науки Полтавщини» та шляхи його реалізації у Гадяцькому районі. Доповідач: Сидоренко Т.О. - директор Гадяцького науково-методичного центру.
2. Про проведення вебінарів з предметів, які виносяться на ЗНО-2016. Доповідач: Сидоренко Т.О. - директор Гадяцького науково-методичного центру.
3. Про підготовку матеріалів педагогічних працівників, які претендують на присвоєння (відповідність раніше присвоєному) педагогічного звання «методист». Доповідач: Хомякова С.Г. - методист Гадяцького науково-методичного центру.
4. Про особливості організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році. Доповідач: Мирошниченко Н.М. - методист Гадяцького науково-методичного центру.
5. Психологічні аспекти діяльності ЗНЗ з профілактики негативних явищ в учнівському середовищі та формуванню в учнів здорового способу життя. Доповідач: Божко Л.Ф. - директор районного центру практичної психології та соціальної роботи.
У роботі наради взяли участь начальник відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації Гулей І.В., голова РК профспілки працівників освіти і науки Недвига Г.А., методисти Гадяцького НМЦ - Ємець С.М., Оробей С.М.

 

 

 

 

19 листопада 2015 року на базі Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи "Патріотичне виховання особистості - захист національних інтересів держави". В ході семінару присутні ознайомилися з реалізацією системного і цілеспрямованого комплексу заходів, спрямованих на виховання патріота України, носія національних цінностей, традицій і звичаїв.

Програма проведення районного семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи "Патріотичне виховання особистості - захист національних інтересів держави"

Методичні рекомендації (19.11.2015)

21.04.2015 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів з теми:"Система впровадження інноваційних технологій". Учасники семінару відвідали відкриті уроки з української мови, англійської мови та історії з використанням інноваційних технологій, розглянули питання інноваційної моделі освіти. Директор РЦППСР Божко Л.Ф.зупинилась на психологічних аспектах інноваційної діяльності навчального закладу. Проведено інтервізійне спілкування з даного питання. В роботі семінару взяли участь: директор Гадяцького НМЦ, директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 Бутенко С.М., методисти Гадяцького НМЦ Ємець С.М. та Ємець Т.М. Матеріали семінару:

Урок навчання грамоти (1-вклас) Тема:"Буква "оф". Опрацювання дій читання і письма" (вчитель Олійник Н.Г., вища кваліфікаційна категорія)

Тема: «Seasons and Weather»(Пори року) для учнів 6 класу за підручником О.Карп’юк(автор: вчитель англійської мови Коломієць А.І., вчитель англійської мови Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4).

Тема уроку: Україна в подіях Північної війни. Повстання гетьмана Івана Мазепи проти Московії.(автор: Голубенко Л.М., вчитель правознавства Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4)

 

 

Рекомендації

24.03.2015 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи "Система громадянського  та патріотичного виховання в школі". (Програма)

Методичні рекомендації учасників районного семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи "Система громадянського та патріотичного виховання в школі".

25.11.2014 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Гадяцького району.

ПРОГРАМА

проведення районного семінару

заступників директорів з навчально-виховної роботи

та педагогів-організаторів

«Виховний простір як результат становлення та ресурс розвитку виховної системи навчального закладу. Формування соціально активної особистості через створення ефективної системи учнівського самоврядування»

Рекомендації учасників семінару.

 
2012-2013 навчальний рік
Матеріали семінару педагогів -організаторів "Роль учнівського самоврядування у розвитку особистісно -зорієнтованого виховання підростаючого покоління".14.09.2012.

ПЛАН

проведення постійно-діючого семінару

для заступників директорів з навчально-виховної роботи

«Основні завдання та пріоритетні напрямки виховного процесу

у 2012-2013 н.р.»

Матеріали семінару:

1. Самоосвіта - одна із акмеологічних умов професійного росту класного керівника (вступ).

2. Про проект концепції "Щаслива родина".

3. Концепція сімейного виховання в системі освіти України "Щаслива родина".

4. Методичні рекомендації по проведенню заходів з питань етичних стосунків педагогів з учасниками навчально- виховного процесу.

Матеріали семінару заступників директорів з виховної роботи (Сватки,24.11.2011):

 
Матеріали семінару педагогів - організаторів 20.10.2011року

 

 
Матеріали семінару заступників директорів навчальних закладів, що проходив у П.Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 25 листопада 2010 року:
 
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1322
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча "гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz