Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


С.М.Майборода

                                МАЙБОРОДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 
методист предметів суспільно-гуманітарного спрямування 
Гадяцького науково-методичного центру

 

         Народився 22 квітня 1978 року в селі Нижня Будаківка Лохвицького району Полтавської області. У 1993 році закінчив з відзнакою Качанівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області. У 1993 році вступив, а у 1997 році закінчив Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка де здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання та креслення, керівника гуртків образотворчого мистецтва. У 2003 році закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Практична психологія» та здобув кваліфікацію вчителя історії, практичного психолога в закладах освіти. З 01 вересня 1997 року працював учителем Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області, а з 01 вересня 2006 року – заступник директора з навчально-виховної роботи цього навчального закладу. З 06 жовтня 2009 року по 10 серпня 2010 року працював заступником начальника відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації.

                З 10 жовтня 2010 року – методист предметів суспільно-гуманітарного спрямування Гадяцького науково-методичного центру.   Надає методичну допомогу керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вчителям, керівникам районних, шкільних методичних об’єднань у проведенні методичної роботи, в удосконаленні навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості учнів через диференціацію та індивідуалізацію навчання. 
           Організовує вивчення і всебічний аналіз стану викладання, якості знань, практичних умінь і навичок учнів з історії, правознавства, філософії та курсів «Людина і світ», «Етика», виявлення труднощів у засвоєнні ними програмного матеріалу і підготовку рекомендацій щодо подальшого поліпшення навчально-виховного процесу.

                Координує:

1) Організацію та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, районного учнівського конкурсу знавців історії імені Михайла Драгоманова, районного учнівського конкурсу знавців етики, Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека», Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова», змагань інтелектуальної гри «Дебати»;

2) Організацію та проведення Всеукраїнського моніторингу якості загальної середньої освіти, районних моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів з предметів інваріантної складової навчальних планів;

3) Роботу районного методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного спрямування.

Приймає участь у проведенні атестаційної експертизи загальноосвітніх навчальних закладів, виконує функціональні обов’язки заступника голови та секретаря експертної комісії з атестації загальноосвітніх навчальних закладів. 
          Допомагає в організації внутрішкільної методичної роботи та вивчає її результативність в Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова, Сарській спеціалізованій школі І-ІІІ ст., Краснознаменській та Березоволуцькій загальноосвітніх школах І-ІІІ ст.

 Готує проекти планів роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Гадяцького науково-методичного центру на місяць, квартал, рік та звіти про їх виконання, пропозиції відділу освіти, молоді та спорту до плану роботи районної державної адміністрації на квартал, рік та звіти про їх виконання, проект плану основних заходів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на тиждень, плани апаратних нарад у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Виконує функціональні обов’язки заступника голови науково-методичної ради Гадяцького науково-методичного центру.

 Надає методичну допомогу щодо забезпечення учнів гарячим харчування, готує аналітичні та статистичні документи з цього питання.

            У березні-жовтні 2012 року підвищував кваліфікацію за категорією «Методисти районних (міських) методичних кабінетів з предметів гуманітарного циклу» у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Як методист атестувався у 2012 році. За результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Працює над науково-методичною темою «Формування історичних компетентностей учнів шляхом використання інноваційних форм та методів організації навчальної діяльності».

             Тел.: робочий (05354) 2-36-73, мобільні: 0957762006, 0972178199.

             E-mail:   msmmsm.78@i.ua

 

 

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1311
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча "гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz