Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


Нормативно - правове забезпечення методичної роботи

Нормативно - правове забезпечення методичної роботи
 

«Інтеграція української освіти у європейський освітній простір. Новий Закон України «Про освіту»». (Виступ директора Гадяцького НМЦ Т.О.Сидоренко на щотижневій нараді у голови районної державної адміністрації).

КІЛЬКІСНИЙ СКЛАД дітей, які підвозяться до навчальних закладів з населених пунктів

Маршрути підвезення дітей до навчальних закладів і у зворотному напрямку

Мережа гуртків (груп) позашкільних навчальних закладів

Мережа груп продовженого дня

Мережа дошкільних навчальних закладів, груп, що функціонують на базі загальноосвітніх навчальних закладів

ФАКТИЧНА  МЕРЕЖА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА 2017-2018 навчальні роки 

 

План заходів щодо реалізації І етапу Концепції  розвитку методичної служби Полтавської області на 2015-2020 р.р. у Гадяцькому районі. 

І етап. Коцептуально-організаційний (2015-2016рр. (Схвалено рішенням науково-методичної ради Гадяцького науково-методичного центру від 15.08.2016 Пр. №4

РЕКОМЕНДАЦІЇ

районної серпневої конференції педагогічних працівників

«Освіта Гадяцького району на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016-2017 н. р. та основні завдання на 2017-2018 н. р.»  (30 серпня 2017 року)

Рекомендації

обласної серпневої конференції педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 навчального року та основні завдання на 2017/2018 навчальний рік»  (22 серпня 2017 року)

Про етапи реалізації єдиної районної методичної проблеми на 2016/2017 – 2017-2021 роки

Про затвердження Перспективного плану проведення методичних днів (тижнів) Гадяцького науково-методичного центру у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Гадяцького району на 2011/2012 – 2020/2021 н. р.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення методичних днів (тижнів) Гадяцького науково-методичного центру у навчальних закладах Гадяцького району

«Основи організації методичної роботи школи: крок за кроком»

Положення про районне методичне об'єднання

Витяг із Закону України “Про загальну середню освіту”

про організацію і проведення методичної роботи з педагогічними кадрами та навчально-методичне забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів Цей Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку системи загальної середньої освіти, що сприяє вільному розвитку людської особистості, формує цінності правового демократичного суспільства в Україні. (...)

Стаття 4. Система загальної середньої освіти.

Систему загальної середньої освіти становлять:

загальноосвітні навчальні заклади всіх типів і форм власності, у тому числі для громадян, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, навчально-виробничі комбінати, позашкільні заклади, науково-методичні установи та органи управління систе­мою загальної середньої освіти, а також професійно-технічні та виші навчальні заклади І—II рівнів акредитації, що надають повну за­гальну середню освіту. (...)

Стаття 27.Атестація педагогічних працівників

1. Атестація педагогічних працівників загальноосвітніх навчаль­них закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності є обов'язковою і здійснюється, як правило, один раз на п'ять років відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних пра­цівників, затвердженого Міністерством освіти України.

За результатами атестації педагогічних працівників загально­освітніх навчальних закладів визначається відповідність педагогіч­ного працівника займаній посаді, присвоюється кваліфікаційна ка­тегорія (спеціаліст, спеціаліст другої категорії, спеціаліст першої ка­тегорії) та може бути присвоєно педагогічне звання (старший учитель, учитель-методист, вихователь-методист, педагог, організатор-методист тощо). Положення про кваліфікаційні категорії та педагогічні зван­ня затверджується Міністерством освіти України. (...)

Стаття 37. Повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі загальної середньої освіти

1. Спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі загальної середньої освіти є Міністерство освіти Ук­раїни.

Міністерство освіти України:

– реалізує державну політику в сфері загальної середньої освіти;

– здійснює в межах своїх повноважень нормативно-правове регу­лювання відносин у системі загальної середньої освіти; (...)

– організовує нормативне, програмне, науково-методичне та інфор­маційне забезпечення системи загальної середньої освіти;

– визначає порядок атестації педагогічних працівників загально­освітніх навчальних закладів;

– організовує підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, у тому числі керівних кадрів, у системі загальної серед­ньої освіти; (...)

– організовує забезпечення педагогічних працівників підручника­ми, посібниками та методичною літературою (...).

Акти Міністерства освіти України, прийняті у межах його компе­тенції, є обов'язковими для інших центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, Міністерства освіти Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підпорядко­ваних їм органів управління освітою, загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від типів і форм власності. (...)

2. Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в галузі за­гальної середньої освіти в межах їхньої компетенції:

– забезпечують реалізацію державної політики в сфері загальної середньої освіти на відповідній території; (...)

– організовують нормативне, програмне, матеріальне, науково-ме­тодичне забезпечення, перепідготовку, підвищення кваліфікації, атес­тацію педагогічних працівників; (...)

Стаття 38.Повноваження загальноосвітнього навчального закладу

Загальноосвітній навчальний заклад:

– реалізує положення Конституції України, Закону України “Про освіту”, цього Закону, інших нормативно-правових актів у галузі освіти; (...)

– створює науково-методичну і матеріально-технічну бази для орга­нізації та здійснення навчально-виховного процесу (...).

Стаття 39. Управління та громадське самоврядування загальноос­вітнього навчального закладу (...)

3. У загальноосвітніх навчальних закладах можуть функціонува­ти методичні об'єднання, що охоплюють учасників навчально-ви­ховного процесу та спеціалістів певного професійного спрямуван­ня. (...)

Розділ VII. Науково-методичне забезпечення системи загальної се­редньої освіти

Стаття 41. Завдання науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти.

Завданнями науково-методичного забезпечення системи загаль­ної середньої освіти є:

– координація діяльності інститутів післядипломної педагогічної освіти, методичних кабінетів та методичних об'єднань педагогічних працівників;

– розроблення і видання навчальних програм, навчально-методичних та навчально-наочних посібників;

– організація підготовки і перепідготовки та підвищення квалі­фікації педагогічних працівників, у тому числі керівних кадрів науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти;

– вивчення рівня знань, умінь і павичок учнів загально­освітніх навчальних закладів, вироблення відповідних реко­мендацій;

– організація співпраці з вищими навчальними закладами всіх рівнів акредитації для підвищення ефективності навчально-виховного процесу;

– висвітлення в засобах масової інформації досягнень педагогічної науки та педагогічного досвіду.

Стаття 42.Здійснення науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти.

Науково-методичне забезпечення системи загальної середньої освіти здійснюють:

Міністерство освіти України, підпорядковані йому науково-методичні установи та вищі навчальні заклади, а також Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України, Кримський республіканський, обласний. Київський і Севастопольський міські інститути післядипломної педагогічної освіти, районні (міські) методичні кабінети, науково-дослідні уста­нови Академії педагогічних наук України та Національної академії наук України. (...)

Стаття 44. Матеріально-технічна база загальноосвітніх навчаль­них закладів (...)

2. Вимоги до матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних

 

 
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1322
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча "гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz