Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


І семестр

                                                                                                                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти райдержадміністрації

29.08.2016  № 139

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ  ПЛАН-СІТКА

методичних заходів (семінарів, методичних днів, тощо) та  заходів здійснення державного контролю

(атестаційних експертиз, інспектувань) в навчальних закладах Гадяцького району на 2016/2017 н. р.

з/п

НАЗВА ЗНЗ

 

І    С Е М Е С Т Р

 

СЕРПЕНЬ

ВЕРЕСЕНЬ

ЖОВТЕНЬ

ЛИСТОПАД

ГРУДЕНЬ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1

 

Березоволуцька ЗОШ

І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

МТ

Ємець Т.М.

 

СП

Оробей С.М.

Мовчан В.В.

Житченко В.І.

 

2

 

Великобудищанська СШ

І-ІІІ ст.

 

СП

Сидоренко Т.О.

Божко Л.Ф.

МТ

Киреєва Г.М.

 

 

3

Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу Сергія Трохимовича Васюти

 

 

 

 

 

4

 

Книшівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

СП

Оробей С.М.

ІнзикС.І.

 

 

5

Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

6

Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу М.Л.Величая

 

 

 

 

 

7

Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

8

Петрівсько-Роменська ЗОШ

І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу М.Є.Пігіди

 

 

 

С (англ..мова)

Киреєва Г.М.

 

9

 

Рашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

СП ЗДНВР

Завора Т.А.

 

СП педорганіз.

Завора Т.А.

 

10

Римарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

11

Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

12

 

Сарська СШ І-ІІІ ст.

 

ТГ (с.Червоний Кут)

Киреєва Г.М.

ТГ вихователів ПД    Завора Т.А.

 

 

К «Учитель року»

Киреєва Г.М.

13

Сватківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

14

Біленченківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

 

 

МТ

Хомякова С.Г.

 

СП

Оробей С.М.

Єна В.В.

15

 

Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

С «Проблеми навчання учнів на заняттях»

Ємець Т.М.

 

 

16

Вельбівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

17

Гречанівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

18

Качанівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

19

Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ст.

 ім. Героя Радянського Союзу В.В.Овсяннікова

 

 

 

 

 

20

Лисівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

21

Плішивецька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

22

Ручківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

 

С (укр..мова)

Киреєва Г.М.

23

Середняківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

24

Соснівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

25

Хитцівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

МО (худ.ест.цикл)

Киреєва Г.М.

 

 

 

26

Ціпківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1

Біленченківський ДНЗ

Світанок”

 

МН

Неминуща В.Е.

 

С

Неминуща В.Е.

 

2

В-Будищанський  ДНЗ “Сонечко”

 

 

М Д

Неминуща В.Е.

 

 

 

3

Качанівський ДНЗ ”Ромашка”

 

 

 

 

МО

Неминуща В.Е.

4

П-Роменський ДНЗ “Ромашка”

 

 

 

 

ТЗ,    М,   А

Неминуща В.Е.

 

 

5

Рашівський ДНЗ “Зернятко”

 

 

 

 

 

ТЗ,    М,   А

Неминуща В.Е.

 

6

Римарівський ДНЗ

“Ягідка”

 

 

 

МО

Неминуща В.Е.

 

 

7

Сарський ДНЗ

“Колосок”

 

 

 

ШМФ

Неминуща В.Е.

 

 

8

Пирятинщинський НВК “Веселка”

 

 

 

 

МД

Неминуща В.Е.

 

ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1

БДЮТ

Н ЗДНВР Завора Т.А.

Т  Божко Л.Ф.

Т  Божко Л.Ф

Т  Божко Л.Ф

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАКЛАДИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТНОЮ РАЙОНУ

 

1

 

Відділ освіти (акт.зала)

 

 

Н

Божко Л.Ф.

Н (педорганізат.)

Завора Т.А.

МО кл.кер.

Завора Т.А.

 

 

 

 

2

 

Відділ освіти (акт.зала)

 

ТГ вих.. ГПД

Завора Т.А.

 

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УМОВНІ  ПОЗНАЧЕННЯ:

 

 

А  –  атестація загальноосвітнього навчального закладу;                         

І   –  інспектування загальноосвітнього навчального закладу;                  

М  – методичні дні (тижні) НМЦ у навчальному закладі;                        

С  –  семінар;

Т   – тренінг;                                                                                                    

К   – науково-практична (теоретична) конференція;                                   

Н   – інструктивно-методична нарада;

П   – практикум;                                                                                                  

ТГ – засідання творчих груп;                                                                        

МК – майстер-клас; 

СП – семінар-практикум

ПЧ – педагогічні читання   

ТЗ         – творче заняття;  

ТК        – тематична консультація

ПК        – педагогічна конференція                                                                                                                                                                                                                               

РМО    – засідання районного методичного об’єднання;                            

ЗШН    – зональна школа новаторства;                                                           

РБК      – районна батьківська конференція;

ОТЗ      – обласне тренінгові заняття;

ОМК    – огляд методичних кабінетів ДНЗ;  

ШІН     – школа інклюзивного навчання;                                                                                                                                                     

ШРКК – школа резерву керівних кадрів;

ШМФ   – школа молодого фахівця

ТЛ        – творча лабораторія

 

.

 

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1299
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча "гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія












Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz