Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


Допитливим та кмітливим

 

 

Список учнів

закладів загальної середньої освіти району, які вибороли призові місця в обласних олімпіадах, МАН, інших конкурсах у 2019/2020 навчальному році

І . Переможці обласних предметних олімпіад з базових дисциплін

 

  1. Дубовик Галина Миколаївна, 10 клас , Великобудищанська СШ І-ІІІ ст., ІІ місце., українська мова та література.

Козороз  Наталія  Іванівна, учитель укр.мови та  літ.-ри

 

  1. Дмитренко Станіслав Юрійович, 9 клас, П-Роменський ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ м., трудове навчання та технології

 Бугайов Віктор Григорович, учитель трудового навчання

 

  1. Даніленко Артем Сергійович, 8 клас, П.-Роменський ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце, хімія

Литвиненко Ірина Миколаївна, учитель хімії

 

ІІ. Обласний конкурс-захист учнівських робіт МАН

 

  1. Мишаченко  Лілія Олександрівна, 11 клас, Великобудищанська СШ І-ІІІ ст, ІІІ місце , секція «Українська література»

Керівник: Козороз Наталія Іванівна

         

        ІІІ. ХХ Міжнародний конкурс  з української мови імені Петра Яцика

  1. Ірклієвська Віталіна Олександрівна, 4 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце

Біюн Надія Василівна, учитель початкових класів

 

 

ІV.Обласний конкурс читців «Тарасовими шляхами»

  1. Дулич  Софія  Олександрівна, 10 клас, Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст., І місце,

Гончаренко Світлана Дмитрівна, учитель укр..мови та літ.-ри

 

Обласний конкурс  «Здорове життя – успіх буття»

Козлова Єлизавета Олексіївна, 9 клас, Великобудищанська СШ І-ІІІ ст. ІІІ місце

Лукаш Наталія Дмитрівна, учитель географії та основ здоров’я

 

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

1.Барабаш Вячеслав Миколайович, 11 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Веб-дизайн», ІІ місце

Романенко Наталія Олександрівна, учитель інформатики

 

2.Будяков Дмитро Григорович, 10 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Офіс – менеджмент», ІІІ місце

Романенко Наталія Олександрівна, учитель інформатики

 

Обласний  заочний конкурс  «Космічні фантазії»

  1. Копко Анна Олександрівна, 5 клас, Лютенська ЗОШ І- ІІІ ст., Номінація «Література,  журналістика», І місце

Триль Наталія Іванівна, учитель укр.. мови та літ.-ри

  1. Романенко Ірина Віталіївна, 8 клас., Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст., Номінація «Література, журналістика», ІІ місце

Маслова Світлана Іванівна, учитель англ. мови

 

          Всеукраїнський  колоквіум «Космос. Людина. Духовність»

  1. Баглай Роман Вікторович, 11 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

              Секція «Лицар духу», ІІІ місце

              Гусак Віктор Іванович, учитель інформатики

     

       Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «Цікава наука»

         1.Романенко Ірина Віталіївна, 8 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

            Номінація «Анімація», ІІІ місце

            Романенко Наталія Олександрівна, учитель інформатики

 

          Всеукраїнський ІТ-конкурс «Агро очима дітей»

  1. Команда «Зірконавти» у складі

Романенко Ірини Віталіївни

Діброви Даніїла Вячеславовича

Цимощука Артема Ігоровича, учнів 8 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст.

                   Номінація «Екологія», ІІІ місце

             Романенко Наталія Олександрівна, учитель інформатики 

 

 

 

        Обласний етап конкурсу на кращий захід з національно-                     

                       патріотичного виховання  

  1. Куварзіна Анна Володимирівна, 8 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Вокал» І місце

Шрамковська Людмила Іванівна, учитель укр..мови та літ.-ри

 

ІІІ обласний конкурс бандуристів і вокалістів імені Надії Марченко

  1. Куварзіна Анна Володимирівна, 8 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце

Тоцька Світлана Михайлівна, викладач музичної школи

 

Обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини »

  1. Олішевський Андрій Петрович, 6 клас, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце

Чайка Євген Анатолійович, викладач музичної школи

 

 

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

1.Ярмоленко Марія, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво», І місце за роботу «Козацькому роду нема переводу»

Керівник: Бездудна Наталія Вікторівна

 

2.Попова Ярина, вихованка гуртка « Декоративно-прикладне мистецтво», ІІІ місце за роботу «Ми вдячні вам за мир у нашім домі»

Керівник: Бездудна Наталія Вікторівна

 

Всеукраїнський дистанційний дитячий фестиваль «Лавина талантів»

Гурток «Хореографія»

Хореографічний колектив «БЕМС» у складі

1.Близнюк Альбіна

2. Тихонович  Богдан

3.Храпаль Станіслав

4.Ветчинків Станіслав

5.Галь Сергій

6.Чайка Богдан

7.Київський Віталій

8.Мусієнко Карина

9.Глушко Анжела

10.Буланова Яна

11.Панова Станіслава

12.Хименко Валерія

Диплом лауреата І степеня  БФ «Наш слід» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України

Керівник: Мигаль  Олена Петрівна

 

Всеукраїнська виставка –конкурс  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед вихованців закладів позашкільної освіти

1.Юрко Владислава , вихованка гуртка «Фантазія», ІІІ місце , робота «Родина, родина – від батька до сина»

Керівник: Кириченко Віта Іванівна

          2.Коваленко Анастасія, вихованка гуртка «Художнє випилювання», ІІІ місце, робота «Скринька»

Керівник: Шимка Тетяна Вікторівна

         3.Будай Марта, вихованка гуртка  «Декоративно-прикладне мистецтво»  ІІІ місце , робота «Стежками Лесиного гаю»

Керівник: Семенюк Антоніна Сергіївна

 

Всеукраїнська природоохоронна- пропагандистська акція «Грак – птах року 2019»

1.Вихованці гуртка  «Зелені Робінзони»

1. Трощинська Вікторія

2.Логвіненко Кароліна

3.Пономарьова Валерія

4.Пономарьова Мирослава

ІІ місце (наказ НЕНЦ від 20.12..2019 №83)

 

Обласний відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу»

  1. Ярмоленко Марія, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво», диплом ІІ ступеня , молодша вікова категорія

Керівник : Бездудна Наталія Вікторівна

  1. Попова Ярина, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» , диплом ІІ ступеня, середня вікова категорія

Керівник: Бездудна Наталія Вікторівна

 

Обласний конкурс вихованців художньо-технічного напряму «Візерунки фантазій»

  1. Любченко Альона, вихованка гуртка «Художнє випилювання», ІІ місце, номінація «Бісероплетіння»

Керівник: Шимка Тетяна Вікторівна

  1. Мартишевська Марина, вихованка  гуртка «Рукоділля», ІІІ місце, номінація «Рукоділля»

Керівник: Білоцерківець Євдокія Михайлівна

  1. Гузій Поліна, вихованка гуртка «Народний умілець», ІІІ місце, номінація «В’язання гачком»

Керівник: Грома Олена Володимирівна

  1. Коробова Анна, вихованка гуртка «М’яка іграшка», ІІІ місце, номінація «М’яка іграшка»

Керівник: Ілляшенко Надія Іванівна

  1. Золотухіна Валерія Денисівна, учениця 8 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце у номінації «В’язання гачком»

Пантюшенко Наталія Миколаївна, учитель трудового навчання та технологій

  1. Пантюшенко Анна Сергіївна,  учениця 7 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст. , ІІ місце у номінації «Вишивка хрестиком»

Пантюшенко Наталія Миколаївна, учитель трудового навчання та технологій

         Обласні відкриті очні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

  1. Лагута Тетяна, вихованка гуртка «Радіоелектроніка і техніка», ІІІ місце, номінація «Телефонний тур», група Д-16

Керівник: Величко Олександр Володимирович

  1. Сахно Таміла, вихованка гуртка «Радіоелектроніка і техніка», ІІІ місце, номінація «Телефонний тур», група Д-16

Керівник: Величко Олександр Володимирович

 

Про обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів

Перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів,

затверджений Національною експертною комісією України

з питань захисту суспільної моралі

Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури

                           

Науково-методичний супровід роботи з обдарованими дітьми

 

Захід

Термін проведення

Місце проведення

Категорія учасників

Відповідальні

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

Організаційно-методичні заходи по підготовці до олімпіад

Організаційно-методичні заходи до конкурсів

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1319
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча "гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія












Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz