Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Форма входу
Пошук
free counters


Допитливим та кмітливим

Перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів,

затверджений Національною експертною комісією України

з питань захисту суспільної моралі

Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури

 

                                                                                           Додаток 6

                                                                                            до наказу  відділу освіти

                                                                                           райдержадміністрації

                                                                                           29.08.2016  № 139

           ПЛАН- графік проведення масових конкурсів для учнів на 2016-2017 навчальний рік

№п/п

Назва конкурсу

Час проведення

Відповідальні

1

Районні змагання обласної Спартакіади школярів

Вересень-травень

Павленко О.П.

2

І етап (районний) обласних математичних змагань ім.. М.В.Остроградського

Вересень-жовтень

Ємець Т.М.

3

Районний  етап конкурсу   краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина- Україна»

Жовтень

Павленко О.П.

4

Участь у Міжнародному природничо-інтерактивному конкурсі «Колосок» (осінній)

Жовтень-листопад

Оробей С.М.

5

Районний конкурс учнівських творчих робіт «Мій життєвий вибір»

Жовтень-грудень

Божко Л.Ф.

6

Участь у обласній Інтернет-олімпіаді з інформатики

Жовтень-грудень

Ємець Т.М.

7

І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Листопад-грудень

Сидоренко Т.О.

8

Районний огляд-конкурс буклетів антиснідівської тематики

Листопад-грудень

Божко Л.Ф.

9

Районний конкурс знавців історії рідного краю ім. м.Драгоманова

Листопад

Киреєва Г.М.

10

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Листопад

Ємець Т.М.

11

Участь у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Листопад-грудень

Киреєва Г.М.

12

Участь у районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені

Петра   Яцика

Листопад-грудень

Киреєва Г.М.

13

Участь у міжнародній природознавчій грі «Геліантус»

Грудень

Оробей С.М.

14

І етап (районний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Листопа-грудень

Божко Л.Ф.

15

Районний конкурс  знавців основ безпеки життєдіяльності

Жовтень-листопад

Павленко О.П.

16

Участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «КЕНГУРУ»

Грудень

Ємець Т.М.

17

Участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

Грудень-січень

Киреєва Г.М.

18

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Лелека» (Історія)

Лютий

Киреєва Г.М.

19

Районний огляд-конкурс «Веселка» учнівської художньої самодіяльності серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів та БДЮТ

Лютий-березень

Завора Т.А.

20

Участь у Міжнародному математичному конкурсі «КЕНГУРУ» (2-11 класи)

Березень

Ємець Т.М.

21

Участь у Міжнародному природничо-інтерактивному конкурсі «Колосок» (весняний)

Березень-квітень

Оробей С.М.

22

Участь у Всеукраїнському конкурсі-грі «Соняшник» (українська мова та література)

Березень

Киреєва Г.М.

23

Районний конкурс екологічних бригад

Лютий

Павленко О.П.

24

Огляд –конкурс на кращу організацію право освітньої та право-виховної роботи у навчальних закладах району

Лютий-квітень

Павленко О.П.

25

Районний виставка-конкурс  малюнків для рекламного плакату «Кенгуру крокує планетою»

Квітень

Ємець Т.М.

26

Участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня»

Квітень

Ємець Т.М.

27

Військово-патріотична гра «Джура»

Квітень

Павленко О.П.

Головний спеціаліст

відділу освіти

райдержадміністрації                                                               Ю.В. Бондаренко

Календар обласних та Всеукраїнських масових заходів, семінарів, конференцій та заочних конкурсів з туристсько-краєзнавчої, військово-патріотичної та музейної роботи у 2017 році.

 

Програма

21 обласної туристської Спартакіади учнівської

та студентської молоді Полтавщини

Науково-методичний супровід роботи з обдарованими дітьми

Захід

Термін проведення

Місце проведення

Категорія учасників

Відповідальні

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

Організаційно-методичні заходи

1.

Районний семінар-практикум «Про особливості організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»

Вересень

Гадяцький НМЦ

Методисти НМЦ, ЗНВР

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.

2.

Проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Жовтень, листопад-грудень

ЗНЗ району

Учні 6-11 класів

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.,

методисти НМЦ

3.

Проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році:

Листопад-грудень

ЗНЗ району

Учні 6-11 класів

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.,

методисти НМЦ

4.

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Січень-лютий

ВНЗ, ЗНЗ області

Учні 7-11 класів

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.

методисти НМЦ

5.

Участь у відбірково-тренувальних зборах  учасників ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Лютий-березень

ВНЗ, ЗНЗ області

Учні 8-11 класів

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.

методисти НМЦ

6.

Інструктивно-методична нарада «Про підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  у 2016/2017 навчальному році та участь у обласних олімпіадах»

Лютий

БДЮТ

Методисти НМЦ; директори, ЗНВР

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.

7.

Участь у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Березень

Області України

Учні 8-11 класів

Сидоренко Т.О.,

Божко Л.Ф.

методисти НМЦ

8.

Районне свято «Юні обдарування Гадяччини»

Квітень-травень

Кіноконцертний зал «Дружба»

Учні 8-11 класів, вчителі

Сидоренко Т.О.,

Завора Т.А.,

методисти НМЦ

Інформаційно-методичне забезпечення

           

Масові заходи для учнівської молоді (конкурси, змагання, фестивалі тощо)

Організаційно-методичні заходи

1.

ХХ математичні змагання ім. М.В.Остроградського

Вересень-жовтень

ЗНЗ району

Учні 6-11 класів

Ємець Т.М.

2.

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

Жовтень

ЗНЗ району

Учні 1-11 класів

Оробей С.М.

3.

Районний конкурс знавців історії імені Михайла Драгоманова (шкільний та районний етапи)

Жовтень-грудень

ЗНЗ району

Учні 4-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей С.М.

4.

Районна мала учнівська олімпіади з української мови (шкільний та районний етапи)

Жовтень-грудень

ЗНЗ району

Учні 4 класів

Оробей С.М.

5.

Районна мала учнівська олімпіади з математики (шкільний та районний етапи)

Жовтень-листопад

ЗНЗ району

Учні 4 класів

Оробей С.М.

6.

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Жовтень-лютий

ЗНЗ району, області

Учні 5-11 класів

Киреєва Г.М.

7.

Обласна Інтернет-олімпіада з інформатики

Жовтень-грудень

ЗНЗ району

Учні 5-11 класів

Ємець Т.М.

8.

І етап обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» (спільно з ПУЕТ)

Жовтень-грудень

ЗНЗ району

Учні 5-11 класів

Ємець Т.М.

9.

Участь у Програмі обміну  майбутніх  лідерів (FLEX)

Жовтень-квітень

ЗНЗ області

Учні, вчителі

Киреєва Г.М.

10.

V щорічний районний  конкурс  знавців основ  безпеки  життєдіяльності  (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Жовтень

ЗНЗ району

Учні 5-9 класів

Ємець Т.М.

11.

Районний конкурс учнівських творів «Мій життєвий  вибір»

Жовтень-листопад

РЦППСР

Учні 8-10 класів

Божко Л.Ф.

12.

Змагання в залік районної Спартакіади школярів (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Жовтень-травень

ЗНЗ району

Учні, вчителі

Сидоренко Т.О.

13.

Обласний огляд-конкурс КВК загальноосвітніх навчальних закладів (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Жовтень-лютий

ЗНЗ району, ОЦЕВУМ

Учні, вчителі

Завора Т.А.

14.

Районний огляд  буклетів антиСНІДівської тематики

Листопад-грудень

РЦППСР

Учні, педагогічні працівники

Божко Л.Ф.

15.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

Листопад

ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Ємець Т.М.

16.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Листопад-грудень

Гадяцький науково-методичний центр

Учні 8-11 класів

Божко Л.Ф.

17.

Обласний конкурс «Знавці права»

Листопад-грудень

ЗНЗ району

Учні 9-11 класів

Киреєва Г.М.

18.

XVІІ  Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Листопад- грудень

ЗНЗ району, області

Учні 3-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей Г.М.

19.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об'єднаймося, брати мої» в номінації «Література», «Історія України і державотворення»

Листопад-січень

Гадяцький науково-методичний центр, ПОІППО ім. М.В. Остроградського

Учні 8-11 класів

Киреєва Г.М.

20.

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «Колосок»

Листопад,

квітень

ЗНЗ району

Учні 1-11 класів

Оробей С.М.

21.

Конкурсу «Ну-мо, хлопці!» серед шкіл Гадяцького району присвяченого Дню Збройних Сил України (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Листопад-грудень

ЗНЗ району

Учні ЗНЗ району

Завора Т.А.

22.

Обласний учнівський конкурс з креслення (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Листопад-березень

ЗНЗ району,

ПНПУ

Учні 8-11 класів

Ємець Т.М.

23.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови  «Гринвіч»

Грудень

ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей Г.М.

24.

Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

Грудень

ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей Г.М.

25.

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»

Грудень

ЗНЗ району

Учні 2-6 класів

Ємець Т.М.,

Оробей С.М.

26.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач року»

Лютий

ЗНЗ району

Учні 1-11 класів

Оробей С.М.

27.

IV Чемпіонат області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»

Лютий-березень

ЗНЗ району, ПУЕТ

Учні 11 класів

Оробей С.М.

28.

Всеукраїнський конкурс екологічних бригад, театрів (шоу) (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Лютий-березень

ЗНЗ району, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Учні 1-11 класів

Оробей С.М.

29.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Березень

ЗНЗ району

Учні 7-11 класів

Ємець Т.М.

30.

Всеукраїнський  дитячий літературний  конкурс  «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику

Березень-квітень

Гадяцький науково-методичний центр, ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Киреєва Г.М.

31.

Обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе»

Березень-квітень

ЗНЗ району, ОЦЕВУМ

Діти з особливи-ми потребами

Шкрьоба С.В.

32.

Всеукраїнський зліт команд учнівських лісництв

Березень-травень

Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст. ім Героя Радянського Союзу М.Л.Величая, Полтаський обласний еколого-натуралістичний центр

Учні, вчителі

Оробей С.М.,

Шаповал В.В.,

Чорнобривець Т.О.

33.

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Березень

ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей С.М.

34.

Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Березень

ЗНЗ району

Учні 3-11 класів

Киреєва Г.М.,

Оробей С.М.

35.

І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Березень

ЗНЗ району

Учні , вчителі

Божко Л.Ф.

36.

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Квітень

ЗНЗ району

Учні 5-11 класів

Киреєва Г.М.

37.

Районна виставка-конкурс малюнків для рекламного плакату «Кенгуру крокує планетою»

Квітень

ЗНЗ району

Учні 2-11 класів

Ємець Т.М.

 

38.

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

Квітень

ЗНЗ району

Учні 7-11 класів

Ємець Т.М.

39.

Змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів Полтавщини «Козацький гарт» в залік районної Спартакіади школярів 2016/2017 н. р. (спільно з відділом освіти райдержадміністрації)

Квітень

ЗНЗ району

Учні, вчителі

Бондаренко Ю.В. (за згодою)

40.

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Квітень

ЗНЗ району

Учні , вчителі

Бондаренко Ю.В. (за згодою)

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1299
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Національна дитяча "гаряча лінія"
-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія












Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz